Wizyta Świetego Mikołaja

5 grudnia 2011 roku, wyjątkowo nieco wcześniej, ale 6 grudnia wielu uczniów naszej szkoły wyjeżdżało na warsztaty i turnieje Mikołajkowe, naszą szkołę odwiedził Święty Mikołaj, który przybył wraz ze swoimi pomocnikami: aniołami, elfami, no i diabełkiem. Od 8.00 rano odwiedzał po kolei wszystkie klasy obdarowując uczniów prezentami, nie zapomniał też o pracownikach naszej szkoły - odwiedził bowiem dyrekcję, panią sekretarz, panie kucharki i  sprzątaczki. Wizyta Świętego Mikołaja wiązała się nie tylko z dobrą zabawą i otrzymaniem prezentów, ale była także okazją do dyskusji nt.:"Co dziś znaczy być Świętym Mikołajem"? Imprezę tradycyjnie przygotował Samorząd Uczniowski pod opieką p. Doroty Sawczyszyn.