50-lecie Szkoły Podstawowej

W roku szkolnym 2011/2012 Szkoła Podstawowa w Rzepedzi obchodziła 50-lecie istnienia. Uroczysty Jubileusz odbył się 29 marca 2012 roku. Uroczystości składały się z trzech części - pierwszą była okazjonalna Msza Święta w kościele parafialnym w Rzepedzi. Następnie w szkole została odsłonięta została pamiątkowa tablica, a zaproszeni goście mogli podziwiać przygotowane wystawy, a także zwiedzić szkołę. Ostatnia część miała miejsce w Ośrodku Turystyczno Wypoczynkowym pod Suliłą. Tam został zaprezentowany został program słowno- muzyczny w wykonaniu i tych najmłodszych uczniów naszej szkoły, a także i tych, którzy za niedługo zostana jej absolwentami. Obchody swą obecnością uświetniło kilka ważnych osób min.: Doradca Wojewody Podkarpackiego – p. Elwira Musiałowicz-Czech,  Starosta Sanocki – p. Sebastian Niżnik, przedstawiciel Kuratorium Oświaty w Rzeszowie – p. Lucyna Opoń, Wójt Gminy Komańcza – p. Stanisław Bielawka, a także wieloletni dyrektor SP Rzepedź – p.Marian Drwięga. Nie mogło obejść się bez wesoło wyśpiewanego STO LAT,  choć tak naprawdę życzymy naszej szkole o wiele więcej.