Wybory opiekuna SU

28  września 2012 roku w naszej szkole odbyły się wybory opiekuna Samorządu  Uczniowskiego. Wybory przeprowadziła Szkolna  Komisja Wyborcza  w składzie: Agnieszka Bargieł, Magdalena Bodnar i Patrycja Czura pod opieką p. Jolanty Wewiurskiej. W głosowaniu brali udział wszyscy uczniowie klas IV- VI SP oraz I-III gimnazjum. Każdy uczeń mógł oddać głos na jednego wybranego kandydata na specjalnie przygotowanych kartach wyborczych. Dzisiejsze głosowanie było dla jednych okazją do poznania, dla innych - przypomnienia sobie zasad demokratycznych wyborów. Najwięcej głosów zdobyła p. Daria Kuśnierczak i to ona będzie pełnic funkcję Opiekuna SU w roku szkolnym 2012/2013. Gratulujemy i życzymy owocnej pracy z uczniami!