Turnus Uśmiechu

Rok szkolny 2012/2013

45 uczniów klas IV-VI SP wraz z opiekunami w dniach 20.10.2012 r. - 3.11.2012 r. przebywało na "Turnusie Uśmiechu", czyli tzw. Zielonej szkołe w Wiśle w Ośrodku Szkoleniowo – Wypoczynkowego „Regle” .  Wyjazd i pobyt dzieci był  całkowicie bezpłatny. Finansowany był on w pełni przez Fundację ING Dzieciom. Za co serdecznie dziekujemy!!!

Rok szkolny 2013/2014

W dniach 16.11.2013 r. - 30.11.2013 r. 44 uczniów klas I-III gimnazjum wraz z opiekunami  przebywało na „Turnusie Uśmiechu”, czyli tzw. Zielonej szkołe w Wiśle w Ośrodku Szkoleniowo – Wypoczynkowego „Regle” . Wjazd i pobyt uczniów był całkowicie bezpłatny. Finansowany był on w pełni przez Fundację ING Dzieciom. Za co oczywiście serdecznie dziękujemy!!! Podczas dwutygodniowego pobytu uczniowie nie tylko uczyli się, wyjeżdżali na liczne wycieczki, ale także zgłębiali tajniki ekonomii,  ponieważ mieli okazję uczestniczyć w bardzo ciekawych warsztatch z bankowcami, podczas których zdobyli wiele wiadomości i umiejętności, które zapewne wykorzystają w dorosłym życiu  podejmując niejednokrotnie wiele decyzji ekonomicznych.

Poniżej krótka fotorelacja:

Pierwszy spacer po Wiśle:

Po spacerze przyszedł czas na naukę:

Piesza wycieczka na Jarzębatą:

Relaks w grocie solnej:

Wycieczka do Cieszyna:

Wycieczka do Pszczyny i na Czantorię:

Warsztaty ekonomiczne: