Wizyta Świętego Mikołaja

6 grudnia 2012 roku naszą szkołę odwiedził Święty Mikołaj, który przybył wraz ze swoimi pomocnikami: aniołem, elfami, no i diabełkiem. Od 8.00 rano odwiedzał po kolei wszystkie klasy obdarowując uczniów prezentami, nie zapomniał też o pani dyrektor i innych pracownikach szkoły.  Wizyta Świętego Mikołaja wiązała się nie tylko z dobrą zabawą i otrzymaniem prezentów, ale była także okazją do dyskusji nt.:"Co dziś znaczy być Świętym Mikołajem"? Imprezę tradycyjnie przygotował Samorząd Uczniowski pod opieką p. Darii Kuśnierczak.

Po rozdaniu prezentów uczniowie klasy 3b pod opieką p. dyrektor Danuty Horodeckiej-Kotys i p. Jolanty Wewiurskiej przystąpili do pakowania paczek w ramach udziału naszej szkoły w ogólnopolskim projekcie "Szlachetna paczka". Dzięki olbrzymiemu zaangażowaniu uczniów, rodziców oraz nauczycieli udało się uzbierać naprawdę dużo … zarówno żywności, środków czystości, przyborów szkolnych, słodyczy, ubrań – w sumie 19 paczek. Mamy nadzieję, że akcja ta stanie się tradycją w naszej szkole.

Hasło tegorocznej SZLACHETNEJ PACZKI to “Zostań bohaterem i zmieniaj świat na lepsze”.