IV Festiwal Kolęd i Pastorałek

18 stycznia 2013 roku w Rzepedzkim Ośrodku Kultury odbył się IV Festiwal Kolęd i Pastorałek "A Słowo stało się ciałem i zamieszkało między nami...". Organizatorami festiwalu byli: p. dyr. Danuta Horodecka-Kotys, p. Jolanta Wewiurska, ks. Włodzimierz Nowak i p. Radosław Krochmal we współpracy z Gminnym Ośrodkiem Kultury. W tegorocznej edycji festiwalu udział wzięły następujące szkoły: Zespół Szkół w Komańczy, Publiczna Szkoła Podstawowa i Gimnazjum w Wisłoku Wielkim,  Szkoła Podstawowa w Mokrem, Publiczna Szkoła Podstawowa w Nowym Łupkowie, Gimnazjum w Zagórzu oraz Zespół Szkół w Rzepedzi - w sumie wystąpiło 54 uczestników.  Występy młodych artystów oceniało jury w składzie:  ks. Janusz Krygowski, ks. Marcin Ziobro, p. Marzena Onyszkanycz i p. Władysław Nagórny.

Uczniowie naszej szkoły odniesli wiele sukcesów.

Wyniki naszych uczniów:

Kategoria – szkoły podstawowe – oddziały przedszkolne – soliści:

I miejsce – Alicja Petryk – SP Rzepedź

Kategoria – szkoły podstawowe – oddziały przedszkolne – zespoły:

I miejsce – Milena Chomenko, Krzysztof Mrózek – SP Rzepedź

Kategoria – szkoły podstawowe –klasy I-III – zespoły:

II miejsce – Hubert Janicki, Karolina Jawor, Paulina Sikoń – SP Rzepedź

Kategoria – gimnazjum – klasy I-III– soliści:

I miejsce –Magdalena Bodnar – Gimnazjum Rzepedź

Kategoria – zespoły –klasy I-III – zespoły:

III miejsce –   Dominika Ślazyk, Anatola Dzieniewcz, Magdalena Bodnar  - Gimnazjum Rzepedź

Nagrody Specjalne: