Wizyta księdza biskupa

31 marca 2014 roku naszą szkolę zaszczycił swoją obecnością księdz biskup Stanisław Jamrozek, który przybył w towarzystwie ks. prałata dziekana Jana Krupińskiego, ks. prałata Bolesława Burka - proboszcza naszej parafii, ks. dziekana Andrzeja Żurawa -proboszcza parafii grekokatolickiej w Komańczy.    Przybyłych gości powitała pani dyrektor Danuta Horodecka-Kotys. Witając nawiązała do osoby błogosławionego Jana Pawła II, którego kanonizację już niedługo będziemy przeżywać. Następnie księdza biskupa powitały dzieci i młodzież naszej szkoły. Kolejnym punktem spotkania był montaż słowno-muzyczny pod hasłem "Wymagajcie od siebie, choćby inni od was nie wymagali", w którym wystąpili uczniowie klas 1-6 SP oraz 1-2 gimnazjum pod kierunkiem p. Jolanty Wewiurskiej i p. Radosława Krochmala. Spotkanie nie mogłoby się odbyć bez miłej i serdecznej rozmowy ks. biskupa z uczniami naszej szkoły. Na zakończenie wizyty ks. biskup udzielił wszystkim zebranym pasterskiego błogosławieństwa.