Czytanie łączy pokolenia

19 listopada 2014 roku w Bibliotece Publicznej w Rzepedzi odbyły się zajęcia edukacyjne "Spotkanie z baśnią" z cyklu "Czytanie łączy pokolenia" . Dzieci z klasy "0"  wysłuchały wierszy Ewy Szelburg- Zarembiny z tomiku o tematyce jesiennej w interpretacji pań ze Stowarzyszenia "WILK". Oprócz czytania pani Hanna Bełżecka i pani Marta Sicińska przygotowały dla przyszłych czytelników bardzo dużo zagadek, wykreślanek i rebusów związanych z jesienią, a podsumowaniem tych zajęć było nauczenie się wierszyka "Jesienne listki" na pamięć. Następnie pani Danuta Wiktor poprowadziła warsztaty plastyczne, podczas których dzieci wykonały wazony z jesiennymi listkami. Jesienne prace są ozdobą bibliotecznej galerii. Nagrodą za aktywność w zajęciach była słodka niespodzianka.

Milusińscy wspaniale się bawili umilając czas piosenkami o tematyce zajęć.