Projekt w ramach II etapu KWOiE zaliczony

24 grudnia 2014 roku na stronie: http://www.ceo.org.pl/pl/kwoie/news/etap-ii-test-lista-zakwalifikowanych została opublikowana lista osób, które zaliczyły projekt w ramach II etapu Konkursu Wiedzy Obywatelskiej i Ekonomicznej i które zakwalifikowały się do testu etapu rejonowego. Bardzo nas ta wiadomość ucieszyła, bo trzy nasze uczennice: Kinga Świerad, Katarzyna Wancewicz i Dorota Wiktor znalazły się w tej grupie i będą reprezentowały naszą szkołę podczas etapu rejonowego.

Test etapu rejonowego odbędzie się 12 stycznia 2015 roku w Gimnazjum nr 1 w Sanoku.

W zakresie wymagań do II etapu jest:

• opanować zagadnienia wymagane na etapie szkolnym, w tym śledzić wydarzenia społeczne, polityczne i gospodarcze w Polsce i na świecie,
  • dokładnie poznać zapisy Konstytucji RP,
  • poznać opis, przyczyny, skutki i sposoby rozwiązania problemów migracji, handlu międzynarodowego, rozwoju i konfliktów,
  • poznać wybrane pojęcia i procesy gospodarcze.

Dziewczynom gratulujemy i życzymy powodzenia na teście!!!