Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2014/15

26 czerwca 2015 roku dobiegł końca kolejny rok szkolny. Uroczystość zakończenia roku szkolnego 2014/2015 rozpoczęliśmy Mszą Świętą, na której dziękowaliśmy za miniony rok i modliliśmy się o szczęśliwe wakacje. Następnie wszyscy zebraliśmy się na uroczystym apelu, gdzie w obecności całej społeczności szkolnej i obecnych rodziców pani dyrektor wręczyła najlepszym uczniom świadectwa, a także nagrody książkowe (ufundowane przez Radę Rodziców). W gronie uczniów SP, którzy rzetelnie pracowali przez cały rok i zasłużyli na wyróżnienie znaleźli się:

kl. 1 - Miłosz Perun, Wiktoria Pękala, Lena Wyżycka, Sylwia Mokrzycka, Amelia Kilar,  Aleksandra Starego, Jakub Byrtek, Martyna Wancewicz, Dawid Szary;
kl. 2 - Sara Tarczałowicz, Alicja Jaracz, Alicja Petryk, Milena Chomenko, Krzysztof Mrózek;
kl. 3 - Kinga Czura, Julia Ślazyk.

Świadectwa z wyróżnieniem otrzymali:
kl. IV - Franciszek Krochmal, Marcin Fejdasz, Karolina Jawor, Hubert Janicki;
kl. V - Stefan Sudyk;
kl. VI - Igor Kowalski, Paulina Lorenc, Jakub Gocek.

kl. I - Katarzyna Jaracz;
kl. II - Mikolaj Kowalski;
kl. III - Katarzyna Wancewicz, Dorota Wiktor, Kinga Świerad, Adriana Ogrodnik.

Wyżej wymienione uczennice kl. III Gimnazjum otrzymały także dodatkowe nagrody za liczne sukcesy w wielu ogólnopolskich konkursach. Natomiast Nagrodę Dyrektora za całokształt osiągnięć otrzymała Kinga Świerad.
Pani Dyrektor wręczyła listy gratulacyjne rodzicom wyróżnionych uczniów, kończących Szkołę Podstawową i Gimnazjum.
Miło nam poinformować, że najlepszy uczeń z każdej szkoły otrzymał Nagrodę Wójta. W tym roku byli to: Igor Kowalski (SP) i Katarzyna Wancewicz (Gimnazjum).
Wszystkim nagrodzonym oraz ich rodzicom serdecznie gratulujemy.
Na koniec pani dyrektor podziękowała nauczycielom i wszystkim pracownikom szkoły za trud i pracę w mijającym roku szkolnym, a także rodzicom za wspópracę w wychowaniu i nauczaniu dzieci i młodzieży. Uczniom życzyła udanych wakacji i przypomniała o bezpieczeństwie, aby wszyscy cali i zdrowi mogli wrócić do szkoły we wrześniu. Po apelu wychowawcy spotkali się ze swoimi uczniami w klasach, gdzie wręczono pozostałe świadectwa, a w oddziałach przedszkolnych piękne dyplomy. Przedszkolaki również odnieśli sukces na miarę swoich moźliwości. Im też należą się gratulacje.