„Moja kartka świąteczna – BOŻE NARODZENIE 2015”

W dniu 08.12.2015 r. w sali konferencyjnej Urzędu Gminy Komańcza przedstawiciele Zespołu Karpackich Parków Krajobrazowych w Krośnie spotkali  się z  szóstką uczniów z naszej gminy – laureatami  w konkursie „Moja kartka świąteczna – BOŻE NARODZENIE 2015”. Organizatorzy konkursu poinformowali, że wpłynęło 178 prac z 13 spośród 22 Gminnych Ośrodków Kultury mieszczących się na terenie parków krajobrazowych nadzorowanych przez w/w Zespół. Świetnie spisali się nasi uczniowie, którym nie zabrakło pomysłów na ekologiczną kartkę, czyli zrobioną z odpadów. W swoich kategoriach osiągnęli następujące sukcesy:

• I miejsce -  Julia Wasylów – z oddziału rocznego obowiązkowego przygotowania przedszkolnego;
  • III miejsce – Emilka Witek z klasy 1 SP;
  • wyróżnienie - Stefan Sudyk kl. 6.

Dyplomy i  nagrody  zostały wręczone przez p. Wójta Gminy Komańcza Stanisława Bielawkę, w obecności p. dyr. GOK-u Danuty Nagórzańskiej-Gał, p. dyr. ZS w Rzepedzi Danuty Horodeckiej-Kotys, p. wicedyr. ZS w Komańczy Mirosławy Onyszkanycz-Kowalskiej i p. księgowej ZS w Rzepedzi Ireny Wasylów.

Wręczenie nagród zostało poprzedzone ciekawą prezentacją na temat osobliwości Karpackich Parków Krajobrazowych. Tak więc nasi laureaci wrócili bogatsi nie tylko o nagrody rzeczowe, ale też o cenną wiedzę. Gratulujemy wszystkim sukcesu!!!

Więcej zdjęć na stronie: