Koncert Laureatów VII Festiwalu Kolęd i Pastorałek

30 stycznia 2016 r. w Ośrodku Kultury w Szczawnem odbył się Koncert Laureatów VII Festiwalu Kolęd i Pastorałek. W wypełnionej po brzegi sali nie zabrakło rodziców, babć, dziadków oraz innych krewnych młodych artystów, którzy kolejny raz prezentowali swe talenty. Naszych uczniów wspierali także p. dyr. Danuta Horodecka-Kotys oraz p. Radosław Krochmal.

Zespół Szkół w Rzepedzi  reprezentowali: Zofia Krysyna – kl. „0”,  Amelia Kilar,  Martyna Wancewicz, Dawid Szary – kl. 2 SP, Wiktoria Sałak, Kornelia Szopa, Weronika Mrózek – kl. 6,  Aleksandra Warchoł, Elżbieta Miękus, Agata Sowa, Wiktoria Gajda – kl. 2 Gimnazjum. Dodatkowo wystąpili: Karolina Jawor, Klaudia Skiba, Paulina Sikoń, Hubert Janicki - kl. 5.  Koncert prowadzili: Wiktoria Dąbek i Kamil Jawor  - uczniowie kl. 2 Gimnazjum.

Występy bardzo podobały się licznej publiczności, więc młodzi wykonawcy zostali nagrodzeni gromkimi brawami. A od organizatorów imprezy otrzymali albumy ukazujące piękno naszej gminy. Miły akcent stanowił słodki poczęstunek dla wszystkich występujących.

Było to wyjątkowo piękne i radosne zakończenie bożonarodzeniowego okresu.