Święto Konstytucji 3 Maja

Święto Konstytucji 3 Maja, jak co roku,  obchodzone było w naszej gminie bardzo uroczyście. Naszą szkołę reprezentowała delegacja uczniów z klasy V pod opieką swej wychowawczyni p. dyrektor Danuty Horodeckiej-Kotys. Najpierw w kościele w Komańczy odbyła się Msza Święta w intencji Ojczyzny, następnie na skwerku uczniowie z  ZS w Komańczy zaprezentowali patriotyczny  program artystyczny. Występy naszych koleżanek i kolegów zostały poprzedzone złożeniem wiązanek i zniczy pod pomnikiem przez nasze władze gminne,  uczniów ZS w Rzepedzi i ZS w Komańczy oraz przedstawiciela ZK w Łupkowie. Wszystkim uczestnikom uroczystości towarzyszył  radosny świąteczny nastrój, na który również wpłynęła piękna pogoda oraz urocza sceneria majowej przyrody.