Akcja Mikołajkowa 2016

W tym roku uczniowie naszej szkoły po raz pierwszy wzięli udział Akcji Mikołajkowej polegającej na stworzeniu wielkiej mikołajkowej paczki dla najbardziej potrzebujących dzieci. Zbieraliśmy słodycze, gry i zabawki.

Pragniemy serdecznie podziękować uczniom naszej szkoły za ogromne zaangażowanie się w akcję stworzenia mikołajkowej paczki. Dodatkowe podziękowania należą się też uczennicom klasy III gimnazjum za pomoc w spakowaniu paczek, a trochę tego było. Najlepiej pokazują to poniższe zdjęcia. Paczki zostały przekazane Stowarzyszeniu na Rzecz Walki z Chorobami Nowotworowymi "Sanitas" z Sanoka, która przekaże paczki najbardziej potrzebującym.
''Czasem wystarczy tak niewiele, aby wzbudzić radość i szczery uśmiech u innych osób"