W krainie bajek i baśni - Zimowe spotkanie z Babcią i Dziadkiem

11 stycznia 2017 roku w Rzepedzkim  Ośrodku  Kultury w ramach spotkań czytelniczych "W krainie bajek i baśni" odbyło się "Zimowe spotkanie  z Babcią  i Dziadkiem", na które licznie przybyli: babcie, dziadkowie, zaproszeni goście: Wójt Gminy Komańcza Stanisław Bielawka, pani dyrektor Zespołu Szkół w Rzepedzi Danuta Horodecka-Kotys, pani dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Komańczy Danuta Nagórzańska-Gał oraz rodzice. W nastrojowo udekorowanej sali wnuki i wnuczęta zaprezentowały program artystyczny. Uczniowie z klasy II przygotowali Jasełka, a "zerówkowicze" recytowali wiersze, odgrywali scenki oraz śpiewali piosenki. Mali artyści z wielkim zapałem wygłaszali swoje role, a goście ze wzruszeniem odbierali czułe słowa kierowane pod ich adresem. Następnie najwspanialsze babcie i cudowni dziadkowie zostali obdarowani przez swoich milusińskich własnoręcznie przygotowanymi upominkami. Po części artystycznej na naszych gości czekał słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców i pracowników Rzepedzkiego Ośrodka Kultury. Tak wspaniałej atmosfery i tylu wrażeń nie byłoby bez zaangażowania pani Danuty Wiktor i pani Iwony Kucharskiej. To był wyjątkowo piękny dzień dla wspaniałych osób, które co dzień mają mnóstwo serca i ciepła dla swoich wnuczek i wnuków.