Matematyka i Ekonomia - I etap

W dniu 18 maja 2017 r.  w Zespole Szkół w Rzepedzi  odbył się I etap konkursu „Matematyka i Ekonomia". W konkursie wzięli udział uczniowie z klasy szóstej szkoły podstawowej. Głównym  celem konkursu było rozwijanie zainteresowań matematyczno-ekonomicznych uczniów oraz wyrabianie u uczniów postawy przedsiębiorczości i myślenia ekonomicznego. Podczas konkursu uczniowie mieli za zadanie  rozwiązanie testu, który składał się z zadań zamkniętych i otwartych.

Uczniowie, którzy otrzymali największą liczbę punktów przystąpią do II etapu (gminnego konkursu). Do kolejnego etapu przystąpią: Paulina Sikoń, Marcin Fejdasz, Karolina Jawor, Miłosz Safat. Konkurs przygotowała i przeprowadziła pani Agata Plebańska.