Bilet do Strasburga

13 czerwca 2017 roku dwoje uczniów klasy 3 gimnazjum -  Katarzyna Jaracz oraz Kamil Jawor pod opieką p. Jolanty Wewiurskiej reprezentowało nasza szkołę na III Regionalnym Konkursie wiedzy o Unii Europejskiej pod patronatem Posła do Parlamentu Europejskiego Stanisława Ożoga dla uczniów klas III szkół gimnazjalnych z terenu Powiatu Brzozowskiego oraz Sanockiego, który odbył się w Zespole Szkół w Dydni. Celem konkursu była promocja wiedzy o Unii Europejskiej ze szczególnym uwzględnieniem roli Parlamentu Europejskiego. Dla Katarzyny Jaracz udział w konkursie zakończył się olbrzymim sukcesem, ponieważ zajęła I miejsce i w nagrodę pojedzie na wycieczkę do Francji, a dokładnie Strasburga - do Parlamentu Europejskiego. Kasi serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia!!!