Spotkanie z wojewodą i Podkarpackim Kuratorem Oświaty

19 czerwca 2017 roku siedmiu uczniów gimnazjum: Stefan Sudyk, Patrycja Ogrodnk, Agata Sowa, Daria Konopka, Karolina Świerad, Weronika Mrózek i Kornelia Szopa - posłów na Sejm Dzieci i Młodzieży  pod opieką p. Jolanty Wewiurskiej uczestniczyło w spotkaniu z wojewodą podkarpackim - p. Ewą Leniart i Podkarpackim Kuratorem Oświaty - p. Małgorzatą Rauch. W spotkaniu w Podkarpackim Urzędzie Wojewódzkim w Rzeszowie uczestniczyło 28 uczniów z województwa podkarpackiego, którzy 1 czerwca 2017 roku zasiedli w ławach poselskich, uczestnicząc w XXIII Sesji Sejmu Dzieci i Młodzieży. Myślą przewodnią tegorocznej sesji i zadania rekrutacyjnego  była „Przestrzeń publiczna jako miejsce wolne od symboli propagujących systemy totalitarne. Lokalni bohaterowie w przestrzeni publicznej”.  Na początku spotkania wojewoda i pani kurator pogratulowała uczniom sukcesu, następnie mieli okazję podzielić się swoimi spostrzeżeniami, na koniec były drobne upominki i pamiątkowe zdjęcia.

Więcej o spotkaniu na stronie: