Wycieczka do Krakowa

11 października 2017 roku grupa 41 uczniów z klas 5-7 SP i II-III gimnazjum pod opieką p. dyr. Danuty Horodeckiej-Kotys, p. Jolanty Wewiurskiej i p. Jarosława Maszlucha uczestniczyła w wycieczce do Krakowa. Uczniowie mieli okazję uczestniczyć w spektaklu "Tajemniczy ogród" w Teatrze Bagatela w reżyserii Janusza Szydłowskiego. Wielkim atutem przedstawienia są niezwykle utalentowane dzieci występujące w głównych rolach – partnerują im dorośli zawodowi aktorzy. Dla większości z uczniów była to pierwsza wizyta w teatrze. Ponadto uczniowie odbyli spacer po Starym Mieście w Krakowie, odwiedzili między innymi Wawel, Smoczą Jamę, a następnie spacer po krakowskim rynku, gdzie zwiedzili między innymi Kościół Mariacki.