Święto Jesieni

Sprzątanie Świata, które odbyło się w naszej szkole 15 września, w klasach młodszych i oddziałach przedszkolnych połączone było ze Świętem Jesieni. Z tej to okazji dzieci przygotowały piękne prace plastyczne o tematyce jesiennej. Najbardziej pomysłowe zostały wyróżnione i nagrodzone przez panią dyrektor. Nagrodami były gry edukacyjne przeznaczone dla całej klasy. W punkcie przedszkolnym wyróżniono Antosię Huczko i Natalkę Pękalę, w kl. „0” Julię Starego i Olę Uryć, w kl. 1 Beatkę Fejdasz i Martynkę Kowalik, w kl. 2 Aleksandra Ślazyka i Sebastiana Blicharza, a w kl. 3 Dawida Filę, Patrycję Parzyszek i Julię Perun. Wszystkim wyróżnionym gratulujemy ciekawych pomysłów na jesienną pracę.