26. Finał Wielkiej Olkiestry Świątecznej Pomocy

Pragniemy poinformować, iż Szkoła Podstawowa w Rzepedzi ponownie przyłączyła się do akcji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Celem 26. Finału było wspieranie polskiej medycyny dziecięcej - pozyskanie środków dla wyrównania szans w leczeniu noworodków.

Wolontariusze naszej szkoły (p. Marzena Barzyk-Prenkiewicz, p. Danuta Horodecka-Kotys, p. Anna Krochmal; Klaudia Romaniuk, Natalia Fijałkowska, Patrycja Fijałkowska, Krzysztof Lisek, Igor Kowalski, Patryk Jagieła, Jakub Zawada, Dawid Szary) zbierali pieniądze w szkole i podczas zorganizowanego przy współpracy z p. Darią Kondraś i p. Radosławem Krochmalem Przedstawienia bożonarodzeniowego i wspólnego kolędowania, które odbyło się 12.01.2018 r. w Rzepedzkim Ośrodku Kultury, a także w dniu 26. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy 14.01.2018 r.

Cieszy nas bardzo, iż suma zebranych pieniędzy wyniosła 2 646,15; dodatkowo w obcej walucie 150 koron norweskich i  5 000 forintów.

W imieniu naszym i całej Fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy pragniemy serdecznie podziękować wszystkim, którzy włączyli się w akcję zbiórki pieniędzy.

Życzymy wraz z Fundacją, aby dobroć i chęć niesienia pomocy innym były z Wami do końca świata i jeden dzień dłużej!

Koordynatorem  26. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej  Pomocy była p. Marzena Barzyk- Prenkiewicz.