MEDITEST 2017

W  tym roku szkolnym nasi uczniowie brali udział w kolejnej edycji Ogólnopolskiego Konkursu Meditest, którego organizatorem jest Ogólnopolskie Centrum Edukacji w Warszawie. Konkurs dotyczy wiedzy na temat zdrowia i jego ochrony, odbywa się corocznie od 2011 roku. W styczniu 2018 roku otrzymaliśmy raport odnośnie wyników tego konkursu.

Z naszej szkoły w konkursie uczestniczyło 13 uczniów:

Ÿ -  2 uczennice w kategorii wiekowej: szkoła podstawowa kl. 6 -7,

Ÿ - 11 uczniów w kategorii gimnazjum.

Wyniki konkursu:

Ogółem w skali kraju uczestniczyło w tej kategorii 9737 uczniów, a w województwie podkarpackim 740. Nasi uczniowie uplasowali się zupełnie nieźle w ogólnopolskim rankingu  w swojej kategorii wiekowej. Najwyższy wynik uzyskał uczeń kl. II Stefan Sudyk zajmując 17 miejsce w skali kraju oraz uczennica kl. III Klaudia Romaniuk i kl. II Karolina Świerad, które zajęły 20 miejsce.

Pozostali uczniowie zajęli następujące miejsca:

Kowalski Igor - 23 miejsce

Konopka Daria - 23 miejsce

Mrózek Weronika – 23 miejsce

Lorenc Paulina - 25 miejsce

Szopa Kornelia - 25 miejsce.

Gratulujemy wysokich wyników uczestnikom konkursu, jak i ich opiekunce -  p. Danucie Szary.