Dni otwarte - Nowosielce

Uczniowie II i III klasy gimnazjum oraz VII klasy szkoły podstawowej w dniu 21 marca 2018 r. pod opieką pani Ewy Wojtoń i pani Agaty Plebańskiej odwiedzili Zespół Szkół Centrum  Kształcenia Rolniczego w Nowosielcach w ramach „Dni otwartych”. Zapoznali się z ofertą edukacyjną szkoły oraz z bazą szkoły. Obejrzeli sale lekcyjne, pracownie do praktycznej nauki zawodu. Uczniowie obejrzeli również najnowszy sprzęt rolniczy, jakim dysponuje szkoła. Największe wrażenie na uczniach wywarła hala sportowa, o której nasi uczniowie wciąż marzą. „Dzień otwarty” w tym zespole był połączony z degustacją wyrobów przygotowanych przez uczniów Technikum Żywienia i Usług Gastronomicznych. Uczniowie naszej szkoły odwiedzili również internat, zapoznali się w jakich warunkach mieszkają, uczą się, jak  spędzają wolny czas uczniowie Zespołu Szkół Rolniczych w Nowosielcach.