Gminny Festiwal Kolęd i Pastorałek

22 stycznia 2010 roku w Rzepedzkim Ośrodku Kultury odbył się Gminny Festiwal Kolęd i Pastorałek. Pomysłodawcami i organizatorami festiwalu byli ks. Marcin Ziobro i p. Radosław Krochmal z Zespołu Szkół w Rzepedzi we współpracy z Gminnym Ośrodkiem  Kultury i Szkolnym Kołem Caritas. Festiwal cieszył się ogromną popularnością i zainteresowaniem - zgłosiło się 84 uczestników z 4 szkół naszej gminy - FSP w Szczawnem, SP w Nowym Łupkowie, ZS w Komańczy i ZS w Rzepedzi.  Uczniowie naszej szkoły odnieśli wiele sukcesów:

Wyniki:

Kategoria I - przedszkole i klasa O

• I miejsce - Bartosz Jarosz
  • II miejsce - Klasa O ZS - Rzepedź
  • III miejsce - Karolina Świerad
  • wyróżnienie - Przedszkolaki ZS - Rzepedź

Kategoria II - klasy I - III SP

• I miejsce - Zespół Uczniów- SP - Nowy Łupków
  • II miejsce - Natalia Fijałkowska, Kacper Armata, Hubert Janicki; Nikola Tymcio
  • III miejsce - Patryk Jarosz
  • wyróżnienie - Roksana Michaliszyn

Kategoria III - klasy IV - VI SP

• I miejsce - Magdalena Bodnar
  • II miejsce - Anna Wojtoń, Anna Sawczyszyn
  • III miejsce - Dorota Wiktor
  • wyróżnienie - Karolina Rusztowicz, Jaropełk Wantuła Winikajtis; Dominika Ślazyk, Anatola Dzieniewicz, Ewelina Wawryszczuk

Kategoria IV - klasy I - III gimnazjum

• I miejsce - Klaudia Prenkiewicz i Dominik Szlama