Finał Młodych Przedsiębiorczych w Katowicach

14 maja 2018 roku dotarła do nas bardzo miła wiadomość, a dokładnie ogłoszone zostały wyniki finału ogólnopolskiego programu „Młodzi Przedsiębiorczy” organizowanego przez Centrum Edukacji Obywatelskiej w Warszawie. Jury postanowiło wyróżnić 12 zespołów spośród 110 biorących udział w programie. Podczas wyboru komisja brała pod uwagę m.in. terminowość i rzetelność pracy w kursie, rzeczowość i poprawność merytoryczną składanych sprawozdań, refleksyjnie podejście do zadań, nieszablonowe i nowatorskie podejście do wiedzy z kursu, atrakcyjność, kreatywność i innowacyjność opisywanych działań, a także ich autorski charakter, konstruktywne wypowiedzi na platformie i na forum oraz ogólną aktywność i zaangażowanie zespołu w programie. W tej grupie znalazł się zespół z naszej szkoły w składzie: Daria Konopka, Weronika Mrózek, Kornelia Szopa, Karolina Świerad i Stefan Sudyk.Zespół pod opieką p. Jolanty Wewiurskiej w nagrodę będzie uczestniczył w Gali Finałowej, która odbędzie się 15 czerwca 2018 roku w siedzibie partnera ING Bank Śląski w Katowicach.

W ramach udziału w programie uczniowie wykonują wszystkie zadania na specjalnej platformie internetowej. Aktualnie  pracują nad zadaniami z modułu 9 zatytułowanego „Rozwijanie kompetencji i zarządzanie talentami", a ich wirtualne przedsiębiorstwo to Zajazd "Pod Danusiną Górą", o którym więcej na stronie: https://www.facebook.com/M%C5%82odzi-Przedsi%C4%99biorczy-z-Rzepedzi-501930436859975/