Dzień Edukacji Narodowej

Dzień Edukacji Narodowej obchodzimy 14 października. Przez wiele lat to święto nazywane było Dniem Nauczyciela i to określenie jest o wiele popularniejsze. W tym roku nauczyciele (oraz pracownicy oświaty) świętowali w niedzielę.  W naszej szkole uroczysta akademia odbyła się w poniedziałek 15 października. Uczniowie z klasy piątej pod kierunkiem p. Agaty Plebańskiej i p. Radosława Krochmala przygotowali program artystyczny. Przygotowano krótkie scenki z lekcji języka polskiego i matematyki. Następnie uczniowie z klasy piątej oraz przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego złożyli życzenia wszystkim nauczycielom  i pracownikom oświaty i przekazali na ręce pani dyrektor bukiet kwiatów. Przedstawienie bardzo podobało się wszystkim, o czym świadczyły gromkie brawa i słowa uznania. Pani Dyrektor Szkoły podziękowała występującym uczniom i nauczycielom, którzy przygotowali uroczystość. Dzień Edukacji Narodowej to również okazja do wręczenia nagród nauczycielom i pracownikom szkoły.