Mali programiści

24 października 2018 roku 5 i 6 latki z klasy "0" uczestniczyły w "Warsztatach kodowania z robotami FINCH", które poprowadziła pani Iwona Kucharska- kierownik Rzepedzkiego Ośrodka Kultury. Na początku odbyła się część teoretyczna, podczas której  pani Iwona zapoznała dzieci z robotami, sposobem bezpiecznego ich użytkowania, wydawaniem komend, kodowaniem, a potem odbyła się  najbardziej oczekiwana chwila, czyli część praktyczna - zabawa z kodowaniem. Każdy uczestnik miał możliwość indywidualnego programowania. Zabawy było mnóstwo, a ileż emocji, jak wydawane komendy stały się realne. Szczególnie wszyscy obserwowali zmianę kolorów. Dziękujemy pani Iwonie za super zabawę i możliwość zabawy w programistów.