IX edycja Olimpiady z Języka Angielskiego dla Gimnazjalistów

Do konkursu zgłosiło się 11 uczniów. I etap szkolny polegał na rozwiązaniu zadań w postaci testu leksykalno – gramatycznego przygotowanego przez profesjonalną kadrę Wyższej Szkoły Języków Obcych w Poznaniu. Uczniowie z całej Polski rozwiązywali test w wyznaczonym terminie, tj. 19 października 2018 r. o godz. 12 pod nadzorem Szkolnej Komisji Konkursowej. Każdy uczeń rozwiązywał zadania na łączną sumę 60 punktów. Na ich rozwiązanie przeznaczone było 45 minut. Do kolejnego etapu przechodzili uczniowie, którzy uzyskali minimum 45 punktów. Do II części I  etapu zakwalifikował się uczeń klasy III gimnazjum, Stefan Sudyk, który zdobył 46 punktów.

Część druga I etapu polega na rozwiązaniu przez uczestników testu on-line sprawdzającego znajomość gramatyki i słownictwa. II część musi odbyć się w wyznaczonym terminie od 15 listopada 2018 od godziny 10:00 do 24 listopada 2018 do godziny 10:00 w szkole z wykorzystaniem szkolnego komputera ze względu na regulamin konkursu.

Gratulujemy!!!