- Rzepedź
- 12°C
- bezchmurnie
- Wiatr: 6.29m/s SSW
- Ciśnienie: 1012 hPa
- Wilgotność: 62%
- Wschód słońca: 05:14
- Zachód słońca: 17:57
- Źródło: OpenWeatherMap
Szkoła Podstawowa w Rzepedzi
-
Kontakt
38-542 Rzepedź
Osiedle A nr 30
tel: 13 467 80 11
NIP: 6871736061
Plan lekcji dla Klasa VI SP
Lp. | Godzina | Lekcja | Nauczyciel | Sala |
---|---|---|---|---|
1. | 8.00 - 8.45 | Język polski | Marzena Barzyk-Prenkiewicz | 2 |
2. | 8.55 - 9.40 | Język polski | Marzena Barzyk-Prenkiewicz | 2 |
3. | 9.50 - 10.35 | Język angielski | Daria Kuśnierczak | 2 |
4. | 10.50 - 11.35 | Matematyka | Renata Bańczak | 2 |
5. | 11.45 - 12.30 | Przyroda | Ewa Wojtoń | 2 |
6. | 12.40 - 13.25 | Język ukraiński / Terapia pedagogiczna/ Rewalidacja | Jarosław Maszluch /Daria Kondraś / Edyta Krzesińska-Fabian | |
7. | 13.35 - 14.20 | Język ukraiński / Terapia pedagogiczna / Rewalidacja | Jarosław Maszluch / Daria Kondraś / Renata Bańczak |
Lp. | Godzina | Lekcja | Nauczyciel | Sala |
---|---|---|---|---|
1. | 8.00 - 8.45 | Zajęcia komputerowe | Tomasz Łącki | 2 |
2. | 8.55 - 9.40 | Historia i społeczeństwo | Dorota Sawczyszyn | 2 |
3. | 9.50 - 10.35 | Język polski | Dorota Sawczyszyn | 2 |
4. | 10.50 - 11.35 | Matematyka | Renata Bańczak | 2 |
5. | 11.45 - 12.30 | Godzina z wychowawcą | Tomasz Łącki | 2 |
6. | 12.40 - 13.25 | W-F | Tomasz Łącki | SG |
7. | 13.35 - 14.20 | Wychowanie do życia w rodzinie / Język ukraiński | Maciej Get / Jarosław Maszluch |
Lp. | Godzina | Lekcja | Nauczyciel | Sala |
---|---|---|---|---|
1. | 8.00 - 8.45 | Historia i społeczeństwo | Dorota Sawczyszyn | 2 |
2. | 8.55 - 9.40 | Język angielski | Daria Kuśnierczak | 2 |
3. | 9.50 - 10.35 | Matematyka | Renata Bańczak | 2 |
4. | 10.50 - 11.35 | W-F | Tomasz Łącki | SG |
5. | 11.45 - 12.30 | W-F | Tomasz Łącki | SG |
6. | 12.40 - 13.25 | Język polski | Marzena Barzyk-Prenkiewicz | 2 |
7. | 13.35 - 14.20 | Religia | Ks. Paweł Pomykała | 2 |
8. | 14.30 - 15.15 | Język ukraiński | Jarosław Maszluch | 2 |
Lp. | Godzina | Lekcja | Nauczyciel | Sala |
---|---|---|---|---|
1. | 8.00 - 8.45 | Język polski | Marzena Barzyk-Prenkiewicz | 2 |
2. | 8.55 - 9.40 | Matematyka | Renata Bańczak | 2 |
3. | 9.50 - 10.35 | Przyroda | Ewa Wojtoń | 2 |
4. | 10.50 - 11.35 | Język angielski | Daia Kuśnierczak | 2 |
5. | 11.45 - 12.30 | W-F | Tomasz Łącki | SG |
6. | 12.40 - 13.25 | Plastyka | Ewa Wojtoń | 2 |
7. | 13.35 - 14.20 | Rewalidacja | Edyta Krzesińska-Fabian | 2 |
Lp. | Godzina | Lekcja | Nauczyciel | Sala |
---|---|---|---|---|
1. | 8.00 - 8.45 | Język polski | Marzena Barzyk- Prenkiewicz | 2 |
2. | 8.55 - 9.40 | Matematyka | Renata Bańczajk | 2 |
3. | 9.50 - 10.35 | Zajęcia techniczne | Danuta Szary | 2 |
4. | 10.50 - 11.35 | Przyroda | Ewa Wojtoń | 2 |
5. | 11.45 - 12.30 | Muzyka | Radosław Krochmal | 2 |
6. | 12.40 - 13.25 | Religia rzymskokatolicka / Religia grekokatolicka | Ks. Paweł Pomykala / Ks. Andrzej Żuraw | |
7. | 13.35 - 14.20 | Rewalidacja | Jarosław Maszluch | 2 |